kalendarz adwentowy z kosmetyków jako prezent pod choinkę
Fot. Pexels.com

Kalendarz adwentowy z kosmetykami stał się prawdziwym hitem ostatnich lat. Jest to świetny pomysł na prezent świąteczny dla przyjaciółki czy innej, bliskiej osoby, który pozwala na swobodne eksperymentowanie związane z malowaniem poszczególnych części ciała. Co prawda jest to dość kosztowny podarunek, jednak wystarczy w zupełności na dobre, kilka miesięcy, sprawiając przy tym radość i satysfakcję. Jednak wiele kobiet ma wciąż wątpliwości co do zakupu tej formy prezentu. Czy warto podarować komuś kalendarz adwentowy z kosmetykami? Przeczytaj i poznaj odpowiedź!

Kalendarz adwentowy z kosmetykami – wymarzony prezent pod choinkę

Kalendarz adwentowy z kosmetykami to zestaw towarów różnorodnych marek przeznaczony do wykonywania codziennego makijażu poszczególnych części twarzy. Powstał z inspiracji znaną od wieków tradycją świąteczną, która polega na odliczaniu 24 dni do Świąt Bożego Narodzenia. Kalendarz adwentowy z kosmetyków zawiera miniaturki produktów kosmetycznych, z którymi można swobodnie eksperymentować, odkrywając następne preparaty dzień po dniu. Tego typu świąteczny prezent daje swobodę eksperymentowania z codziennym makijażem, wypróbowania nieużywanych dotąd produktów czy tworzenia całkiem nowych, własnych kombinacji. Kalendarz adwentowy z kosmetykami to wymarzony, praktyczny prezent pod choinkę dla bliskiej osoby.

kalendarz adwentowy z kosmetyków jako prezent pod choinkę
Fot. Pexels.com

Co zawiera?

Kalendarz adwentowy z kosmetyków zawiera miniaturowe próbki produktów, takich jak: szminki, cienie do powiek, balsam do twarzy, krem czy lakier do paznokci. W niektórych wersjach znanych marek w zestawie pojawiają się również kosmetyki naturalne zawierające substancje pochodzenia organicznego, co oznacza, że do ich produkcji użyto roślin czy owoców z pełni ekologicznych zasobów. Preparaty dostępne są w małych, ekonomicznych opakowaniach, służących do tworzenia makijażu lub eksperymentowania, tworząc zupełnie nowy design. Kalendarz adwentowy z kosmetykami znajduje się w ofercie największych światowych marek kosmetycznych typu Glamour, Sephora czy Douglas. Również znaleźć je można na stronie internetowej najpopularniejszych drogerii internetowych, do których zalicza się: Cocolita czy Ezebra.

Prezent również dla nastolatków

Kalendarz adwentowy z kosmetyków to nie tylko odpowiedni prezent bożonarodzeniowy dla kobiet, ale również dla młodszych domowników. W drogeriach stacjonarnych oraz internetowych dostępny jest również w formie przystępnej dla nastolatków, więc można rozważyć zakup, sprawiając radość dziecku na święta. W tym przypadku, zamiast produktów przeznaczonych do makijażu w miniaturowych kartonikach, znajdują się środki przeznaczone do codziennej pielęgnacji w postaci balsamów do ciała, kremów czy żeli do twarzy. Kalendarz adwentowy z kosmetyków będzie odpowiedni dla młodej skóry, która też potrzebuje nawilżenia i odświeżenia przy użyciu dostępnych na rynku produktów kosmetycznych. Taki prezent pod choinkę ma również aspekt edukacyjny, gdyż w ten sposób uczy się dziecka dbania o kondycję swojego ciała i jego wpływu na dobre zdrowie oraz ogólne samopoczucie.

kalendarz adwentowy z kosmetyków jako prezent pod choinkę
Fot. Pexels.com

Gdzie dokonać zakupu?

Kalendarz adwentowy z kosmetyków można zakupić w dowolnym sklepie stacjonarnym, w którym sprzedawane są towary przeznaczone do wykonywania makijażu oraz codziennej pielęgnacji ciała. Jednak bardziej popularnym miejscem do zakupu prezentu są drogerie internetowe, które często oferują wysokie, świąteczne rabaty. Decydując się na zakupy online, ma się dostęp do szerszego asortymentu, dzięki czemu można wybrać kalendarz adwentowy z kosmetykami spośród wielu, światowych marek. Jest to bardzo praktyczne i ergonomiczne rozwiązanie, zwłaszcza gdy w świątecznym szale nie zawsze znajduje się czas na chodzenie po galeriach handlowych. Wówczas można w bezpieczny i komfortowy sposób dokonać zakupu przez Internet, zamawiając kalendarz adwentowy z kosmetykami na prezent z dostawą wprost pod drzwi.

Wymarzony prezent pod choinkę?

Zdecydowanie tak! Kalendarz adwentowy z kosmetyków świetnie sprawdza się jako prezent pod choinkę dla bliskiej osoby. Podarowanie go komuś na święta daje wiele korzyści. Przede wszystkim można swobodnie eksperymentować z dostępną paletą produktów kosmetycznych i ustalić swoje preferencje odnośnie makijażu i pielęgnacji twarzy. Dodatkowo pozwala doskonalić umiejętności precyzyjnego malowania w ramach codziennej praktyki oraz cieszyć się eleganckim wyglądem w wigilijny wieczór. Kalendarz adwentowy z kosmetykami kosztuje średnio w granicach 200-500 złotych. Nie należy może to najtańszych prezentów, aczkolwiek jest to dobra inwestycja na dłuższy czas, gdyż miniaturowe produkty kosmetyczne wystarczą na spokojnie na kilka miesięcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here