Przedłużanie i zagęszczanie włosów to nasza specjalność!

Cienkie i słabe włosy, a także nadmierna ich utrata, to problem coraz większej liczby kobiet. Co więcej, problemy trychologiczne dotykają nawet młode kobiety. Czynników powodujących taki stan rzeczy jest wiele: zła dieta, predyspozycje genetyczne lub chroniczny stres. Jeżeli przy każdy czesaniu Twoje włosy wychodzą garściami, to doskonałym remedium na taki problem jest przedłużanie i zagęszczanie włosów. Ta nieinwazyjna metoda ulepszenia fryzury charakteryzuje się długą trwałością i jest całkowicie bezpieczna dla naturalnych włosów.

Dlaczego warto wybrać przedłużanie i zagęszczanie włosów?

Włosy są jednym z najważniejszych atrybutów kobiecości – dodają wdzięku, seksapilu, uroku i podkreślają naturalne piękno. Nie dziwi więc fakt, że problemy trychologiczne bardzo mocno odbijają się na samoocenie i zdrowiu psychicznym kobiety. Brak możliwości ułożenia dobrej fryzury prowadzi do coraz większej izolacji społecznej, która w wielu przypadkach może być pełzającym zalążkiem depresji. Dlatego też kobiety których dotyka problem z włosami, bardzo aktywnie poszukują skutecznego rozwiązania. Przeszczep włosów należy do metod inwazyjnych, przez co wiele kobiet obawia się bólu i rezygnuje ze starań o lepszy wygląd i samopoczucie.

Zagęszczanie i przedłużanie włosów przedłużkami i kitkami z naturalnego włosa, to doskonała alternatywa dla chirurgicznego przeszczepu włosów – przedłużki są całkowicie bezinwazyjne, zaś różnorodność metod ich aplikacji pozwala dopasować sposób przedłużania do konkretnej kobiety i jej włosów.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że przedłużanie włosów jest z nami dłużej, niż ktokolwiek by przypuszczał. Według historycznych zapisków, przedłużanie włosów zaczęło się już w starożytności, a dokładniej rzecz biorąc w starożytnym Egipcie, Rzymie i Grecji. Możne rzymskie patrycjuszki mogły pozwolić sobie na przedłużki wykonywane z naturalnych włosów, zaś przedstawicielki biedoty korzystały z roślinnych i zwierzęcych zamienników. Nie zmienia to jednak faktu, że nawet tysiące lat temu przedłużanie włosów było jednym z najpopularniejszych sposobów poprawy swojej naturalnej fryzury.

Dziś przedłużki z naturalnych włosów nie są dostępne wyłącznie dla arystokracji – w HairMe dbamy o to, by nasze produkty i usługi charakteryzowały się najwyższą jakością, a także przystępną ceną.

Nasze usługi przedłuzania i zagęszczania wosów ,czyli gwarancja najwyższej jakości

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam osiągnąć wyjątkowy status – HairMe stało się synonimem doskonałej jakości produktów, dzięki czemu przedłużki i kitki z naturalnego włosa słowiańskiego używane są zarówno przez gwiazdy showbiznesu, celebrytki i influancerki. Fakt ten doskonale pokazuje, że nasze produkty są nie do odróżniania z naturalnymi włosami.

Warto podkreślić, że w naszych salonach nie tylko sprzedajemy produkty, ale oferujemy także szeroki wybór metod przedłużania i zagęszczania włosów. Wychodząc naszym klientkom naprzeciw, zdecydowaliśmy się na włączenie do naszego wachlarza usług takich metod przedłużania jak:

Metoda clip-in – metoda ta wyróżnia się maksymalną prostotą i intuicyjnością. Klipsy z naturalnymi włosami doczepiane są do oryginalnej fryzury, zaś ich aplikacja jest błyskawiczna. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby próbować przedłużać włosy clip-in w domowym zaciszu, jednakże w naszych salonach oferujemy profesjonalną pomoc, zarówno w doborze przedłużek clip-in, jak i w ich aplikowaniu.

Metoda tape-in (kanapkowa) – jedna z popularniejszych metod przedłużania włosów „na gorąco”. Gotowe kosmki naturalnych włosów umieszczone na bezbarwnej, sylikonowej taśmie, która następne zgrzewana jest do naturalnych włosów za pomocą zgrzewarki lub prostownicy. Metoda ta polecana jest szczególnie posiadaczkom cienkich włosów.

Metoda keratynowa – jedna z najczęściej wybieranych metod przedłużania włosów. Dodatkowe pasma naturalnych włosów mocowane są za pomocą rozgrzanej keratyny. Metoda ta wyróżnia się jednym trwałością.

Metoda nanoring i mikroring  – przedłużanie włosów za pomocą mikroringów i nanoringów, to przedłużanie włosów „na zimno”, ponieważ podczas tej metody nie stosuje się zgrzewarek czy prostownicy. Nano i mikroringi to małe tuleje i obrączki, za pomocą których fryzjer mocuje przedłużki do naturalnych włosów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here