Wszystko o zabiegu powiększania ust

0
759

Od kiedy tylko sięgasz pamięcią, usta były twoim największym kompleksem? Pomimo akceptacji różnych swoich wad akurat tych wąskich warg nie możesz zaakceptować, dlatego usiłujesz je maskować mocnym makijażem, który niestety niewiele daje, bo wygląda mało naturalnie? Zamiast zakrywać swój mankament, po prostu się go pozbądź. O tym, jak to zrobić, mówi strona wrosinski.pl. Zabieg powiększania ust przestał być już zabiegiem dostępnym wyłącznie dla elity, a stał się właśnie jednym z powszechniejszych i częściej przeprowadzanych zabiegów, któremu każdego dnia poddaje się olbrzymia grupa kobiet (a i mężczyźni czasem się zdarzają).

Koszt powiększenia ust

Pewnie interesuje cię jednak to, ile taki zabieg może kosztować. Specjalistyczne metody zwykle są drogie, ale ich plusem jest to, że zostawiają długotrwałe efekty, dlatego lepiej zainwestować właśnie w coś takiego, niżeli w mało efektywny zabieg kosmetyczny. Za profesjonalne powiększenie ust przeprowadzone przy użyciu kwasu hialuronowego zapłacisz zwykle od kilkuset do tysiąca pięciuset złotych. Uśredniona cena wynosi jakieś tysiąc złotych. Licz się zatem z taką kwotą i to niezależnie od tego, jak dużo kwasu hialuronowego zamierzasz wstrzyknąć w swoje usta. Ampułka z kwasem może zostać wykorzystana wyłącznie na jednej pacjentce, dlatego nawet jeśli nie zużyjesz jej do końca, reszta substancji zostanie wyrzucona. Takie postępowanie gwarantuje bezpieczeństwo i to, że zabieg zostanie przeprowadzony w odpowiednich warunkach, nie wywołując żadnych skutków ubocznych.

Jak przygotować się do zabiegu powiększania ust?

Co możesz zrobić przed odwiedzeniem gabinetu medycyny estetycznej, by powiększanie ust dało ci takie rezultaty, o jakich marzysz? Otóż twoje postępowanie rzeczywiście ma znaczenie. Na kilka dni, a najlepiej na cały tydzień przed zabiegiem powinnaś odpuścić sobie maltretowanie ust jakimiś dziwnymi zabiegami, nawet tymi domowymi. Odstaw preparaty, które będą zawierać w składzie kwas hialuronowy. Zrezygnuj też z używania leków przeciwzapalnych. Nie jest to wymóg, ale lekarze zalecają, by na kilka dni przed powiększeniem ust nie korzystać z sauny i nie opalać ciała, a tym bardziej skóry twarzy. Ogólnie rzecz biorąc trzymaj się po prostu tych wskazań, które usłyszysz od swojego lekarza. To on wie najlepiej, co będzie dla ciebie dobre. Musisz tylko zastosować się do jego wskazówek, zamiast je bagatelizować i wierzyć w to, że jakoś to będzie.

Po zabiegu także musisz wprowadzić pewne minimalne zmiany do swojego życia. To normalne, że po niedługim czasie od wyjścia z gabinetu w okolicach ust pojawi się obrzęk, czasem naprawdę sporych rozmiarów, któremu mogą towarzyszyć niewielkie zasinienia albo wręcz małe krwiaki. Skutki uboczne mijają przeważnie po paru dniach. W tym czasie mija też tzw. bolesność dotykowa. Zabieg powiększania ust daje trwałe, ale nie nieśmiertelne efekty i z tym też musisz się liczyć. Jeżeli osiągnięte rezultaty naprawdę ci się spodobają, dla ich podtrzymania będziesz musiała regularnie powracać do gabinetu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here